Jaunumi | Izbaudi lidojumu | Baloni reklāmā | Der zināt | Arhīvs | Galerija | Vizītkarte

KORPORATĪVS GAISA BALONSBieži vien tradicionālo reklāmas veidu iespējas ir nepietiekamas, lai konkurences pārpildītajā tirgū izceltos un viennozīmīgi parādītu, ka esat pārāki par konkurentiem. Lai piesaistītu plašu publikas uzmanību ir jāmeklē jaunas metodes, saukļi, krāsas, …

Piedāvājam iepazīties ar Latvijā vēl maz izmantotu reklāmas mediju - gaisa balonu. Gaisa balons ir lielisks instruments firmas tēla (tirdzniecības markas, preču zīmes) veidošanā un popularizēšanā. Balona apvalks, kura kopējā platība pārsniedz 1000 m2, ir milzīgs vairāku dimensiju "reklāmas stends", kuru lidojuma laikā var saskatīt pat no 10 - 20 km attāluma. Gaisa balona klātbūtne ikvienam sarīkojumam piedod papildus svētku noskaņojumu, vairo prieku un jautrību.

Jūs ne vien ievēro, Jūs arī neaizmirst ! Draugiem un radiem ar lepnumu tiek rādīts ģimenes fotoalbums un amatiera videoreportāža, kurā romantiskais gaisa kuģis vēl ilgi pēc tikšanās neuzkrītoši reklamē savu sponsoru.Ja esat pārliecināti, ka:

-

jūsu Uzņēmuma bizness ir ilglaicīgs un noturīgs;

-

ieguldījumus reklāmā vērtējat nevien no šodienas pozīcijām, bet ar vairāku gadu perspektīvu;

-

jums patiesi rūp savas firmas reputācija un pozitīvs tēls;

-

gribiet stiprināt attiecības ar lielākajiem klientiem un paplašināt esošo tirgu;

-

apzināties kolektīva iekšējo attiecību vērtību un meklējat iespējas tās stiprināt;

-

vēlaties dažādot citas marketinga aktivitātes, tad ...

... tieši gaisa balons ar jūsu uzņēmuma simboliku visefektīvāk palīdzēs sasniegt nozīmīgo reklāmas un marketinga mērķi - atšķirties, nevis būt līdzīgam.Lidojumam gatava, neliela gaisa balona sākumcena ir ap 10 000 LVL. Korporatīva reklāmas gaisa balona cena atkarīga no tā modeļa, izmēra un dizaina sarežģītības. Projekta Korporatīvs gaisa balons izmaksas ir ilgtermiņa investīcijas ne mazāk kā 6 gadiem, kuru laikā ieguldījumiem būs efektīva atdeve, nodrošinot augstu publicitāti un iespēju firmas vārdu saistīt ar daudziem prestižiem kultūras, mākslas, labdarības un sporta pasākumiem.
Ceram, ka šī informācija ir ieinteresējusi un rosina papildus jautājumiem. Būsim gandarīti par iespēju sadarboties. Ja vēlaties uzzināt vēl vairāk par gaisa balonu pielietojumu reklāmas un mārketinga jomā, piedāvājam ieskatīties britu kompānijas Virgin mājas lapā.

Mājas lapā Learn All About ballooning atradīsiet citu, ne mazāk vērtīgu informāciju.